Lietuvos žolės riedulio šeimyna nėra didelė, tačiau keičiantis kartoms Lietuvos nacionalinėse rinktinėse atsiranda naujų veidų ir naujų iššūkių! Plačiau apie rinktinių tikslus ir sudėtį skaitykite straipsnyje.

IMG 1258

Lietuvos rinktinės merginos ir vyr. treneris M.Tarasov

Savo mintimis apie moterų nacionalinę rinktinę, pasidalino komandos kapitonė. Dovilė Kuklienė žolės rieduliui atidavė 20 metų ir tai yra 8 jos čempionatas nacionalinės rinktinės sudėtyje. Jos teigimu, "Didžiausia užduotis šiame čempionate išeiti į aukštesnį divizioną, nors neturėjome užtektinai treniruočių stovyklų, o komanda pakankamai jauna, tačiau manau, kad komanda pakankamai pasiruošusi kovoti dėl aukščiausių vietų."

Lietuvos nacionalinės moterų komandos amžiaus vidurkis - 22,3 metų.

Didžiuojamės, kad Žuvėdros klubo merginos - Ugnė Aučynaitė, Ugnė Chmeliauskaitė, Kotryna Kartanovič, Karina Ustinovičiūtė, Dovilė Juraitė - yra Lietuvos nacionalinės žolės riedulio moterų komandos sudėtyje. Vyriausias komandos treneris - Maksim Tarasov, Žuvėdros klubo merginų treneris.

Savo mintimis apie vyrų nacionalinės rinktinės sudėtį ir pasiruošimą pasidalino 11 metų žolės riedulį sportuojantis šiaulietis Vaidotas Kringelis, kuriam šis Europos čempionatas jau yra trečiasis. Jo teigimu, "Šio čempionato tikslas, solidžiai sužaisti, parodyt ką galime. Ši rinktinė jauna, bet tikrai perspektyvi komanda. Iš tikro trūksta draugiškų rungtynių, kad komanda būtų susižaidusi, todėl čempionato pradžioje gali būti pakankamai sunku, bet stengsimės kiek galėsime."

Lietuvos nacionalinės vyrų komandos amžiaus vidurkis - 19,5 metų.

Komandos sudėtyje yra ir Žuvėdros klubo žaidėjų - Tomas Lakštauskas, Giedrius Kuizinas, Lukas Raznauskas, Povilas Lakštauskas. Komandos treneris Žuvėdros klubo vaikinų treneris - Artūras Macijauskas.

Povilui Lakštauskui tai yra debiutas Lietuvos nacionalinės rinktinės sudėtyje.

Sekite rezultatus ir palaikykite Lietuvos nacionalines rinktines!

Varžybų tvarkaraščiai

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1