Spausdinti

Dvi rungtynės, keturi įmušti įvarčiai, du praleisti įvarčiai, trys pirmieji taškai turnyrinėje lentelėje - taip prasidėjo Lietuvos moterų B diviziono rungtynės Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ klubo merginoms. Nastia

Alfredo Pliadžio nuotrauka.

Žuvėdros Žuvėdros klubo merginos pirmojo rato Lietuvos moterų B diviziono rungtynėse susitiko su Širvintų SM komanda, kuriai pirmojo kėlinio metu nusileido rezultatu 1:2. Merginos nesugebėjo rezultato pakeisti antrojo kėlinio metu ir vieno įvarčio skirtumu pralaimėjo savo varžovėms. Komandai mažojo kampinio metu įvartį pelnė E.Jagielaitė.

Kitas rungtynes merginos susitiko su Šiaulių SM „Klevas-2“ komanda. Šį kartą, jos ne tik pirmosios pelnė įvartį, bet ir visų rungtynių metu nepraleido nei vieno mušimo į savo vartus. Be to, antrojo kėlinio metu,  merginos pelnė dar du įvarčius ir rungtynės pasibaigė rezultatu 3:0 Žuvėdros klubo merginų naudai. Du įvarčius komandai pelnė D.Tarvydaitė, 1 prisidėjo E.Jagielaitė.